Archimetria – Twoja pracownia projektowa

Kilka  słów o   pracowni projektowej …

„Archimetria” powstała w 2010 roku, jako połączenie zebranych doświadczeń  i  mojej własnej wizji podejścia do architektury.

Projektuję od 2000 roku,  w różnych obszarach architektury, od projektów budowlanych  (m.in. sale sportowe, szkoły, internaty, biblioteki, budynki biurowe, komisariaty) poprzez przebudowy, rozbudowy i remonty (domy mieszkalne, szkoły, budynki warsztatowe, zawierające trudne technologicznie pomieszczenia typu spawalnie, blacharnie, SKP, elewacje budynków mieszkalnych, domy jednorodzinne), po projekty przebudowy i aranżacji wnętrz (mieszkania, łazienki, kuchnie, zaplecza kuchenne, domy jednorodzinne, ekspozycje wystawowe).

Pracownia działa we wszystkich obszarach projektowania, od indywidualnych projektów wnętrz po skomplikowane projekty budowlano – wykonawcze.

Współpracujemy z grupą doświadczonych projektantów wszystkich specjalności (architekci, konstruktorzy, instalatorzy, geodeci, geolodzy, kosztorysanci, architekci krajobrazu), artystów, stawiających w naszych wnętrzach przysłowiową „kropkę nad i” (malarze, rzeźbiarze, fotograficy), wykonawców, którzy wcielają stworzone przez nas projekty w życie (stolarze, szklarze, instalatorzy).

Jako zespół gwarantujemy Państwu pełny zakres usług od projektu po wykonanie.

Moim zdaniem nie ma tematów, których nie da się zaprojektować, są jedynie takie, które wymagają większego zaangażowania, cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu. Zawód architekta wymaga odpowiedzialności, pokory połączonej z chęcią odkrywania nowych, niezmierzonych obszarów i umiejętności przetransformowania idei Inwestora i własnej w materię. Jest to zadanie trudne, ale przynoszące wiele satysfakcji, dlatego każdy projekt traktujemy w sposób odrębny, poddajemy analizie i dyskusji, by w efekcie otrzymali Państwo przestrzeń dostosowaną do Państwa wyobrażeń i oczekiwań, zgodną z zasadami sztuki budowlanej, ergonomii i estetyki.

mgr inż. arch.  IARP Ilona Biernacka

Jak pracujemy?

100%

zaangażowanie

100%

profesjonalizm

100%

słuchanie ze zrozumieniem

100%

dbałość o detale