Urządzanie wnętrz Wrocław

Chcesz zmian w swoim mieszkaniu czy domu, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Podobają Ci się różne rozwiązania, ale nie masz pojęcia czy można je wcielić w życie? W takiej sytuacji z pomocom przyjdzie Ci nasza pracownia projektowa, która przy współpracy ze specjalistami z wielu dziedzin pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości.

Warto przy tym znać podstawowe zasady aranżacyjne. Po pierwsze – wybór podłogi. Należy rozważyć wszystkie opcje: parkiet, panele, klasyczne linoleum, wykładziny PCV, wykładziny dywanowe, płytki kamienne lub ceramiczne, czy wykładziny naturalne. Następnie należy je dopasować do pomieszczeń. Jeśli mamy w domu alergika, należy wybierać tylko i wyłącznie takie, które nie będą mu szkodzić.
Po drugie: ściany. Czy mają być gładkie czy też mają mieć chropowatą strukturę. Dobieramy kolory farb, tapet, płytki czy też elementy szklane. Należy pamiętać, że każde pomieszczenie spełnia inne funkcje i rozwiązania muszą się temu podporządkować.
Po trzecie: funkcjonalne oświetlenie. Odchodzi się już od jednego sufitowego punktu światła – klasycznego żyrandola, w zamian potęgując efekt oświetlenia kinkietami czy lampami punktowymi halogenowymi lub diodowymi. Często dostosowuje się oświetlenie do każdego pomieszczenia z osobna.
Po czwarte meble, które powinny być praktyczne i estetyczne. Zaprojektowane z konkretnym przeznaczeniem np. do sypialni, kuchni czy też pokoju dziecinnego. Efektowne a zarazem takie, które nie będą zagracać pokoju. Dobrym pomysłem są szafy z drzwiami przesuwnymi.
Po piąte: dodatki, czyli wszystko to, co subtelnie, ale zauważalnie dodaje uroku wnętrzom.

Przemyślane projektowanie = Spełnione marzenia.

Urządzanie wnętrz Wrocław – Tanio

Znudziła ci się twoja kuchnia? Masz już dość patrzenia na zagracony salon? Chcesz odmienić coś w swoich „czterech ścianach”? Nic więc trudnego – zaplanuj zmiany i je zrealizuj. Możesz to zrobić sam, z pomocą znajomych, albo powierzyć tę pracę nam. My chętnie doradzimy, rozplanujemy, a nawet wykonamy remont twojego domu czy mieszkania – tanio i solidnie. Twoje mieszkanie zyska przestrzeń i nowy design.

Czasem nie potrzeba zbyt wiele, aby odmienić coś na lepsze. Czekamy na twoją decyzję i ruszamy do pracy.