Projekty budowlane Wrocław

Pracownia architektoniczna ARCHIMETRIA zajmuje się projektowaniem budynków na użytek mieszkaniowy, jak i instytucjonalny. Firma współpracuje z gronem doświadczonych specjalistów: architektów, konstruktorów, geodetów, geologów, kosztorysantów, instalatorów czy architektów krajobrazu.

Ofertę swą kierujemy do klienta indywidualnego, firm oraz deweloperów. Opracowujemy projekty budowlane dotyczące powstania nowego budynku, jak i projekty przebudowy i rozbudowy istniejących już obiektów.

Tworzymy zupełnie nowe koncepcje, korzystając z doświadczeń zebranych przy wcześniejszych realizacjach. Nie boimy się tworzyć funkcjonalnych, estetycznych i ekonomicznych rozwiązań.

Wychodzimy z pomocną dłonią do klientów w załatwianiu pozwoleń na budowę, wykonując:

–  projekt architektoniczno-budowlany

– projekty dotyczący instalacji: sanitarnej, wodno-kanalizacyjnej, CO (w zależności od ogrzewania), elektrycznej, itp.

– projekt zagospodarowania terenu: lokalizacja budynku na działce, projekt drogi.

Możemy również być przedstawicielem Inwestora w urzędzie, ale tylko wtedy, gdy sam dostarczy nam wymagane dokumenty takie jak:

  1. a) wypis i wyrys z Planu Miejscowego Zagospodarowania Przestrzennego danej miejscowości
  2. b) ksero aktu własności gruntu
  3. c) pełnomocnictwa do występowania w imieniu Inwestora w urzędach w celu załatwienia spraw formalnych związanych z pozwoleniem na budowę i uzyskania warunków na poszczególne media
  4. d) mapa do celów projektowych i mapa zasadnicza
  5. e) wyniki badań geologicznych, niezbędnych do zaprojektowania konstrukcji.

Jesteśmy w stanie zapewnić potrzebne konsultacje: BHP, Sanepidu czy też PPoż. Wykonujemy kosztorysy do ARMiR oraz pod kredyty bankowe.

Pracujemy z wyspecjalizowaną grupą wykonawców, którzy gwarantują precyzyjne wykonanie pierwotnych założeń. Nadzorujemy budowy. Doprowadzamy każdy nasz projekt aż do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie budynku.

Dzięki kompleksowej obsłudze przez naszą pracownię, zaoszczędzisz swój cenny czas.